Si ndodhi bashkëpunimi mes Majk dhe Yll Limanit? Kush kë e ftoi në këngë? (VIDEO)

By

Kënga e re e dyshes së famshme, “Krejt t’i fala”, është ndër këngët më të bukura të publikuara së fundmi.

Me tekst nga Majk dhe nga Yll Limani, kjo këngë fitoi zemrat e publikut sepse ka vargje dashurie dhe po ashtu copëza nga jeta personale e Majkut.

Ndërsa tani, pasi kënga u tregua shumë e suksesshme Majk ka treguar për Prive, se kush kë e ka ftuar në bashkëpunim.

Ndiqeni intervistën e Majk në Prive:

Artikuj të ngjashëm