Seks para apo pas bukës? – Ja çka thonë ekspertët

By

Shpesh bëhet pyetja se a duhet të kryehen marrëdhëniet seksuale para apo pasi të hani ushqim.

Sipas ekspertëve të marrëdhënieve, duhet së pari të shijohet ushqimi, sidomos kur bëhet fjalë për darkën.

Ata thonë se së pari duhet të shijohet darka, të ketë pak flirtim dhe më pas të bëni seks, sepse sipas tyre, kështu do të ndiheni më mirë, shkruan Medium, transmeton Klankosova.tv.

Por, sipas tyre, disa persona, sidomos në takim të parë, kanë dëshirë që së bashku të bëjnë seks, pastaj të hanë darkë dhe në lidhje me këtë ka një teori interesante.

“Skenari më i keq nëse seksi nuk është i mirë, të paktën ka një darkë të këndshme për të pritur”, thotë kjo teori.

Artikuj të ngjashëm