Lumi B para jurisë si ‘model’ (VIDEO)

By

Emisioni Talent Shoë që ka nisur muajve të fundit, ka marrë vëmendjen e shumë njerëzve.

Në një format pothuajse të ngjashëm por me shaka, e bëri reperi Lumi B bashkë me ekipin e tij.

Përveç Lumit i cili në video është protagonisti kryesor, aty shihet edhe njëri prej producentëve më të mirë shqiptarë – Arbër Gjikolli që ndryshe njihet si Big Bang.

Lumi u prezantua si ‘model’ dhe bëri pak sfilatë përballë jurisë e cila e kritikoi për disa lëvizje.

Videoja ka marrë mbi 150 mijë shikime dhe shumë komente.

Për më shumë, shikojeni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm