UNIKKATIL ‘SHKEL’ NJË MILIONËSHIN

By

Që nga momentet e para të lançimit bëri bujë të madhe dhe nxiti mjaft spekulime për shkak të tekstit.

Rikthimi i Unikkatil pas një viti me projektin ‘Për qato’ u komentua dhe u pëlqye nga fansat e shumtë të këngëtarit.

I gjithë ky interesim bëri që kjo këngë tashmë të kalojë shifrën jubilare prej 1 milionë klikimesh në Youtube në 10 ditë nga publikimi.

Të kujtojmë se siç ka premtuar reperi, projektet për fansat tash e tutje nuk do të jenë aq të rrallë. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm