Çka bëri mbrëmë për herë të parë Enca ?!

By

Si për çdo këngëtare tjetër që suksesin e nis në një periudhë mes adoleshencës dhe botës së të rriturve, edhe për Enca Haxhian gjithmonë ka pasur kuriozitet për disa tema të caktuara.

Virgjëria, lidhjet e mundshme, relacioni i saj me gjininë e njejtë jo rrallë kanë zënë vend në mediat e shkruara.

Në këtë pjesë, mbretëresha e Instagramit gjithmonë ka pasur një iks të prerë duke mos dashur të jap asnjë koment të vetëm.

Shpeshherë pyetjeve iu ka shmangur me diplomaci të paparë pa dashur të jap shumë hapësirë për spekulime.

Por, një postim i mbrëmshëm i Encës në Snapchat ka habitur paksa. ‘Sapo pata puthjen time të parë’ – ka shkruar këngëtarja në imazhin e shpërndarë.

Pak kohë para postimit të kësaj fotoje, Enca ka ndarë me fansat një video ku shihet duke darkuar me miqtë e saj më të mirë, gjë që e komplikon pak situatën.

Se kush ishte ‘caku’ që Enca donte të arrinte me këtë postim nuk dihet, por gati 21 vjeçare me puthje të parë ?!

Shumë e bukur për të qenë e vërtetë, megjithëse buzëkuqi nuk duket të jetë edhe në konturat më të mira të mundshme! /PRIVE.Al

Artikuj të ngjashëm