Labi bën paralajmërimin e fortë për rikthimin në politikë

By

Në vitin 2019, këngëtari ferizajas konfirmoi kandidimin e tij si deputet në radhët e AAK-së.

Tani i distancuar nga politika por jo edhe nga cështjet sociale të vendit tonë, ai bëri një paralajmërim të fortë i ftuar në “5 data”.

Për më tepër ai na rrëfeu edhe shumë të pathëna nga jeta e tij personale dhe profesionale.

Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm