S’do ta besoni cili mashkull i njohur u bë si Dua Lipa për Halloween (VIDEO)

By

Derisa shumë fytyra publike zgjodhën të jenë sa më të frikshëm për Halloëeen, DJ i njohur në botë, Diplo, u bë si këngëtarja kosovare Dua Lipa.

Ai nuk u maskua mirëpo u vesh si artistja në klipin e fundit ‘Electricity’ ku shfaqet shumë seksi dhe e thjeshtë.

Videon e Diplo’s, Dua e mori dhe e postoi në llogarinë e saj në Instagram.

Diplo me të vërtetë ia arriti t’i bëjë disa lëvizje si të këngëtares./Prive.al

View this post on Instagram

better moves than electricity herself @diplo

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Artikuj të ngjashëm