‘Sasa’ poston foton si dukej kur ishte e re

By

Ajo është sot një prej aktoreve më të pëlqyera shqiptare.

Adriana Matoshi ka një karrierë të gjatë por ‘shpërthimin’ e pati në serialin ‘O sa mirë’ me rolin e një vajze energjike, të pafajshme e naive.

Ndonëse po përjeton kohët më të mira në karrierë, duket se nostalgji ka për vite më parë.

Adriana është rikthyer në kohë përmes një fotoje që siç shprehet, është shkrepur ‘kur ishte e re’.

Ndonëse dallimet mund të jenë minimale dhe ende ka një shpirt energjik e rinor, aktorja e njohur duket se ka nisur të ndjejë mbi supe peshën e viteve që po ecin. /Prive.al

#throwback When I was young!

A post shared by Adriana Matoshi (@adrianamatoshi) on

Artikuj të ngjashëm