Pamje nga klipi: Dani e Mimoza Shkodra bashkohen për duetin e ri(VIDEO)

By

Dy artistë me goxha vite në skenë, kanë vendosur të bashkohen për një projekt të ri.

Bëhet fjalë për Ramadan Krasniqi – Dani, i cili po sjellë një duet me Mimoza Mustafën.

Projekti mbanë emrin “Neve s’na shkon” dhe pritet të publikohet gjatë ditëve në vazhdim./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=nJ6kJspcZYQ&feature=youtu.be

Artikuj të ngjashëm