Sara publikon imazhin para se Poem Blu të vijë në jetë

By

Poem Blu Vula tashmë u bë e famshme.

Vajza e Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës erdhi në jetë dy ditë më parë dhe bëri prindër çiftin e njohur.

Ledri dhe Sara u lajmëruan sot në rrjete sociale për të zbuluar portretin, emrin dhe momentin para se foshnja të vijë në jetë.

Ka qenë Sara ajo e cila ndau me publikun momentin e paralindjes duke i qëndruar Ledri pranë.

Urime çiftit dhe vajzës jetë të gjatë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm