SAPO NDODHI! Gjiko vjen me dedikimin e parë romantik për Elitën

By

Dhe në në fund, Gjiko hedh hapin e madh!

Pas një periudhe të gjatë të lidhjes mes Gjikos dhe bukuroshes Elita Rudi ku fansat mjaftoheshin me foto në vende të përbashkëta, reperi më në fund ka shpalosur ndjenjat.

Përmes një postimi në Snapchat ku shfaq Elitën, Gjiko me një dedikim romantik është shprehur: ‘Asnjë nuk krahasohet me ty’.

Kujtojmë që dyshja janë bashkë nga viti i kaluar dhe më të lumtur se kurrë, po ndihen mjaft mirë me njëri-tjetrin. /Prive

Artikuj të ngjashëm