Këngëtari i njohur s’mund të ndalet, sërish tregon sa i dashuruar është (FOTO)

By

Blero Muharremi është nga ato fytyra publike që asnjëherë nuk ka ngurruar ta shfaqë dashurinë e tij publikisht, për këdo që e ka ndjerë.

Nuk janë të rralla herët kur ai publikon fotografi të Afronës – të dashurës së tij – në rrjetet sociale, duke treguar se sa i dashuruar është.

Ndonëse çifti ka pasur disa herë kriza, ata po ia dalin t’i tejkalojnë stuhitë me dashurinë e fortë që kanë për njëri tjetrin.

Publikimin e fundit në Instagram, Blero ia ka kushtuar Afronës, duke i bërë përshkrim vetëm një zemër, siç bën zakonisht kur dashuria e malli për të dashurën që e ka larg e kaplojnë zemrën e tij.

Ai kohë të veçantë kalon edhe me të bijën Tarën nga martesa e parë me aktoren Teuta Krasniqi, duke e nxjerrë për darka e në xhiro me makinë.

Siç duhet Blero është burri i ëndrrave. Një i dashur dhe baba shumë i përkushtuar!

❤ @afronadika ❤

A post shared by bleromuharremi (@bleromuharremi) on

A post shared by bleromuharremi (@bleromuharremi) on

Artikuj të ngjashëm