Sam Smith ka gjetur një të dashur të ri

By

Sam Smith duket më i dashuruar se kurrë.

Këngëtari 28-vjeçar u pa të martën në një takim me stilistin francez të produkteve dhe mobiljeve François Rocci në Londrën Veriore.

Sam Smith packs on the PDA while out with his new boyfriend, Francois Rocci in North London

Çifti u pa teksa ndanin një puthje në një tryezë jashtë një lokalit.

Dyshja janë përfolur për lidhje për shumë gjatë, por kjo puthje vetëm sa konfirmoi atë që flitej – Sam Smith është në një lidhje romantike. /Prive.al

Burimi: People

Artikuj të ngjashëm