Rihanna mashtroi? Ajo kapet me miliarderin arab (FOTO)

By

Këngëtarja e njohur e popit, Rihanna sicc duket nuk është ndarë nga i dashuri i saj miliarderi Hassan Jameel.

Miliarderi nga Arabia Saudite dhe Rihanna janë fotografuar duke shijuar një darkë në restorantin Giorgio Baldi në qytetin Santa Monica. Një burim pranë ‘Dailymail’ njoftoi se të dy ishin të rrethuar nga rojet e sigurisë dhe hynë nga dera e pasme e restorantit ku qëndruan për 3 orë.

Në foto duket Rihanna veshur me një xhaketë të zezë. Por nuk është publikuar asnjë fotografi e 30-vjeçarit Hassan, prandaj ribashkimi i tyre mbetet spekulim.

Artikuj të ngjashëm