Sahide Mustafa feston sot ditëlindjen

By

Një prej motrave Mustafa, Sahidja feston sot ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë, sipas biografisë, ajo si e lindur më 1974 mbush 42 vite jetë.

Urimet nga fansa, miq e familjarë kanë qenë të shumta dhe Sahidja është përkujdesur që përmes një imazhi nga Zvicra, ku gjendet aktualisht t’i falemnderojë të gjithë për urimet.

Më të mirat e mundshme ia kanë uruar edhe motrat në rrjete sociale teksa nuk dihet ende se cilat janë dhuratat që ajo ka pranuar me rastin e ditëlindjes.

Urimeve i bashkangjitemi edhe ne! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm