Cili është destinacioni i radhës për Bleron dhe Afronën ?!

By

Jo shumë kohë më parë u kthyen nga pushimet luksoze në Meksikë ku bashkë pritën edhe përvjetorin e parë të njohjes.

Por, Blero dhe Afrona, e posaqërisht kjo e dyta që jeton në Zvicër po qëndrojnë në ‘bisht të aeroplanit’.

Duket se nga fakti që nuk po munden të qëndrojnë në distancë prej njëri-tjetrit, çifti po takohen shpesh dhe kudo.

Impenjimet e Bleros me koncerte në Athinë, kanë bërë që Afrona të marrë rrugë drejt shtetit helen ku po shijojnë bukuritë dhe atraksionet atje.

Një rrugë e dy punë për këngëtarin. Punë dhe relaks me të dashurën. Ku ka më mirë ?! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm