Çfarë po ndodhë me albumin e Stresit? (VIDEO)

By

Ka pasur zëra së fundmi se Stresi e ka shtyrë albumin.

Por, ky informacion është i pavërtetë.

Reperi ka punuar tash e një kohë për të dhe gjithçka do të jetë gati shumë shpejtë.

Videoja e mëposhtme ju sjellë detaje rreth këtij lajmi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm