Sabri Fejzullahu na tregon edhe një herë anën e tij romantike

By

Këngëtari shumë i dashur, Sabri Fejzullahu asnjëherë nuk humb rastin të tregojë mirënjohjen dhe dashurinë që ai ka për bashkëshorten tij, Nerën.

Ai e përmend në shumë intervista dhe shumë postime në rrjetet e tij i bën në nder të bashkëshortes.

Për rrjete sociale kemi edhe rastin e fundit ku ai ndau një fotografi më bashkëshorten duke i dedikuar edhe fjalë të ëmbla.

“O ta ha të zemër të bardhë”, ishte mbishkrimi i tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm