Nuk duhet ta humbisni klipin e ri të Fjolla Morinës (VIDEO)

By

Pas shumë muajve pa projekte muzikore, Fjolla Morina u rikthye sonte.

Ajo erdhi në duet me reperin Blasta për këngën që quhet ‘Mexicana’.

Në video, Fjolla shfaqet e zjarrtë dhe shumë seksi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm