Sabri e Ermal Fejzullahu si asnjëherë më parë: Një fotografi plot dashuri!

By

Janë dy ndër këngëtarët më të suksesshëm të skenës muzikore shqiptare e tejet të dashur nga publiku.

Gjithë këto vite në industri, Ermal dhe Sabri Fejzullahu kanë vetëm një bashkëpunim i cili u shndrrua në një mega sukses.

Por, përtej kolegëve të mirë edhe në anën private babë e bir kanë një raport të shkëlqyeshëm.

Familja Fejzullahu janë nisur në një udhëtim pas festave e një fotografi që ka publikuar Ermali është e mbushur me dashuri.

Nuk është e tepruar nëse themi se ky është imazhi më i bukur deri tani i 2018-s./Prive.al

Artikuj të ngjashëm