JA SI E USHQEN BLERO TARËN,  NË MUNGESË TË TEUTËS! (FOTO)

By

Blero, Teuta dhe Tara vazhdojnë të jenë ndër emrat më të lakuarë të shoëbizit shqiptar. Së fundmi prodhuan lajm për udhëtimin e tyre në Disneyland.

Tashmë janë kthyer dhe po vazhdojnë aktivitetet e tyre. Blero shumë shpejt do të sjell një projekt muzikor por gjen kohë edhe për tu përkujdesur për vajzën.

Sot, këngëtari pasditen e ka kaluar me Tarën dhe e ka dërguar në një nga qendrat komerciale të kryeqytetit.

Në mungesë të nënës, Tara është ushqyer me ushqim të shpejtë përkatësisht me qebapa. /Prive.al

1 2 3

Artikuj të ngjashëm