Sa vite mbush sot Mc Kresha?

By

Reperi mjaft i dashur për publikun shqiptar Mc Kresha sot feston ditëlindjen.

I lindur me 5 shtator të vitit 1984 ai mbush plot 37 vite jetë.

Në këtë ditë të veçantë, një urim mjaft i bukur ishte nga miku i tij Ledri Vula, “Urime ditëlindja, uroj që Zoti do të bekojë për shumë vite të tjera me dashuri dhe shëndet”.

Ne i urojmë Mc Kreshës edhe shumë vite të tjera me shumë lumturi dhe suksese në karrierë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm