Kujt i ngjan vajza e Zaiminës? Më në fund kemi foton e plotë!

By

Që prej lindjes së vajzës, bukuroshja Zaimina Vasjari është treguar goxha e hapur për të ndarë detaje nga jeta private dhe kjo periudhë e bukur e mëmësisë.

Sidoqoftë, në një detaj, Zai ka qenë e prerë.

Ajo nuk ka ndarë portretin e bukuroshës së vogël, Khloe duke lënë fansat kuriozë, deri mbrëmë…

Pasditen e djeshme Zaimina ka postuar foton e plotë të vajzës duke shuar kurreshtjen.

Kujt i ngjan më shumë vajza? Ne themi babait, Klodit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm