“Girls” e Rita Orës e Bebe Rexhës iu kushtua supermodeles së njohur? (VIDEO)

By

Kënga e re e Rita Ora “Girls” është bërë pjesë e mediave sa i përket raportit të këngëtares me modelen Cara Delevingne.

Dyshja ishin pothuajse të pandashme disa vjet më parë, madje Ora e quante “wifey” modelen. E sipas një shkrimi në Fox News, teksti i këngës “Girls” duket se është i inspiruar nga kjo periudhë.

“Jam 50/50 dhe nuk e fsheh” thotë Rita në këtë këngë, gjithashtu ka edhe mjaft thënie provokative.

Në këtë këngë, që është bashkëpunim me Charli XCX, Bebe Rexha dhe Cardi B, flitet për një vajzë që e kanë quajtur “Lara”.

 

Artikuj të ngjashëm