Saga vazhdon! E dashura e Miley Cyrus më në fund jep një mesazh për romancën e re!

By

Saga e ndarjes së MIley Cyrus nga bashkëshorti i saj, aktori Liam Hemsworth po vazhdon ende.

Dyshja u ndanë pas disa muajsh martesë e disa viteve lidhje, ndërsa ndarja e tyre është tema NUMËR NJË e mediave rozë.

Menjëherë pas ndarjes Miley u pa duke u puthur me një vajzë, dhe ajo është Kaitlynn Carter, me të cilën po i kalon pushimet në Liqenin Como në Itali.

Pasi ish bashkëshorti i Carter bëri shaka me lidhjen e dy vajzave, duke thënë se së shpejti do ta shohim edhe Brody Jenner (brri i Kaitlynn), dorë për dore me Liam Hemsëorth, Miley u përgjigj duke i thënë që ta shoh punën e tij dhe e tëra ndodhi publikisht në rrjete sociale.

Tani është Kaitlynn ajo që ka reaguar duke publikuar një video në Instagramin e saj derisa po bënte xhiro në një helikopter dhe po dëgjonte këngën “Don’t worry, Be Happy”, dhe kjo duket të jetë një mesazh i qartë për tërë ngjarjen!

Megjithatë, ajo që mbetet ende e paqartë është nëse Miley dhe Kaitlynn janë çift apo vetëm po e shijonin një puthje bashkë!

image

 

Artikuj të ngjashëm