Pas sezonit e synetisë nis relaksi për Medën dhe Lulen (FOTO)

By

Ishin kryefjalë në vëmendjen e opinionit publik me ahengun e synetisë së djemve disa ditë më parë.

Por duket se pas këtij eventi, Meda dhe Lulja kanë pasur nevojë për pushim.

Në një prej postimeve të fundit të bashkëshortes së këngëtarit, çifti shfaqen teksa në krah të njëri-tjetrit freskohen në pishinë.

Shtatori për Medën, sikur për shumë artistë të tjerë po rezulton periudha e vetme e mundshme për pushim.

E rëndësishme është që ta shijojnë. /Prive.al/

❤️

A post shared by Lule (@luljeta_pergjeqaj) on

Artikuj të ngjashëm