Me cilën figurë publike do të bënte dashuri Ana Kabashi?! (VIDEO)

By

Intervista më e shkurtër e Prives këtë javë si protagoniste kishte këngëtaren Ana Kabashi.

Përballë pyetjeve provokative të gazetares Maki Bajrami, Ana zbuloi se kur ka humbur virgjërinë dhe se a del në qytet pa sytjena.

Këngëtares i’u kërkua edhe të tregojë se me cilën figurë publike do ë bënte dashuri dhe se a kanë vlerë paratë për të.

Pyetjet dhe përgjigjet tjera të kësaj interviste mund t’i kuptoni në video. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm