Dyshimet e para pas vdekjes së basistit të grupit ‘Jericho’

By

Basisti i grupit Jericho, Suad Jamini, ka ndërruar jetë sot.

Suadi ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës dhe lajmi është konfirmuar edhe nga familjarë të tij.

Por cilat janë shkaqet?

Ndonëse ende nuk ka asgjë zyrtare apo konfirmim nga ana e mjekëve, burime të Prive.al kanë treguar se dyshohet që shkak për vdekjen të jetë helmimi.

Detajet tjera sëshpejti… /Prive.al

Artikuj të ngjashëm