Ndjek futboll dhe flet shqip, Vajza e Emina Cunmulajt do t’ua marrë zemrën në këtë video

By

Babain e ka izraelit, por Ella Faria, vajza e modeles së njohur Emina Cunmulaj, që tani ka nisur ta flasë shqip, dhe jo vetëm kaq.

Ajo madje po i komenton edhe ndeshjet e kampionatit Botëror të Futbollit në gjuhën e nënës së saj dhe është thjesht e adhurueshme.

Derisa po hante mëngjesin e po ndiqte një lojë futbolli në ekran, vogëlushja Ella Faria, gjate tërë kohës thotë në shqip: “Futja Gol”.

Videon ndiqeni më poshtë:

Artikuj të ngjashëm