Sa është kërkuese në punë? Rrëfehet vetë Edita Doli

By

E ftuar së fundmi në Prive ishte Edita Doli.

Ajo na zbuloi shumë të pathëna nga jeta e saj profesionale dhe personale në intervistën “50 pyetje”.

Ndër të tjerash Doli na rrëfeu edhe emocionin e saj më të madh përballë mikrofonit dhe zbuloi se sa është kërkuese në punë.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm