Blunt&Real së shpejti me këngë patriotike!

By

Shumë nga artistët tanë në bagazhin e tyre muzikor posedojnë ndonjë këngë që sado pak përmban motive patriotike.

E këtij numri të artistëve do ti shtohen edhe emrat e dyshes Blunt&Real të cilët nuk njihen për produkte të këtij lloji.

Pas projektit ‘Rrugës’ ata do të vijnë me një këngë patriotike për nder të 28 nëntorit.

Ngjyrat kuq e zi, shqiponja dy krenare dhe fjalët e mëdha për shqiptarët  pritet të zënë vend në produktin e ri të tyre.

E si do t’ia dalin dyshja kësaj here në këtë eksperiment mbetet të shihet përderisa edhe ideja për një prodhim të tillë mbetet mjaft interesante. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm