Ardian Bujupi përmes disa sekuencave zbulon bashkëpunimin e radhës!

By

Ardian Bujupi dhe Finem, janë duke bashkëpunuar në projektin e ri muzikor, i cili titullohet “Adrenalina”.

Kënga do të publikohet të premten, me 9 korrik.

Këngëtari, përmes një postimi në Instagram, ka zbuluar një pjesë nga xhirimet e videoklipit të ri, të realizuar në Prishtinë. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Ardian (@ardianbujupi)

Artikuj të ngjashëm