Melodia e Melinda Ademit! Zbulohen detajet për këngën e re

By

Melinda Ademi nuk ka përfunduar akoma publikimet e këngëve për këtë vit.

Me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ajo zbuloi edhe detaje të reja nga projekti muzikor që do edhe një ditë të publikohet.

Kënga e re titullohet “Melodia” dhe do të publikohet me datë 6 nëntor në ora 20:00.

Më poshtë mund të shihni edhe disa pamje të shkrepura gjatë xhirimeve të videoklipit. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by MELINDA (@melindaademi)

Artikuj të ngjashëm