‘Rude Girl’ nga Dj Flow, Dafina e Lumi B lançohet këtë fundjavë

By

Kënga më e re nga Flow, Dafina e Lumi, e cila ka mbushur shtypin akoma pa u publikuar është finalizuar.

Ky projekt është punuar në studion e RedBox nga Big Bang dhe Flow ndërsa teksti është shkruar nga Dafina Zeqiri dhe Lumi B.

Sipas informacioneve që janë duke qarkulluar kjo këngë do ta ketë emrin ‘Rude Girl’ dhe do të publikohet gjatë kësaj jave.

Artikuj të ngjashëm