Rrëfim emocionues dhe i pathënë më parë nga Stresi (VIDEO)

By

Mbrëmë gjatë natës Prime, ishte momenti i rrëfimit të Stresit për jetën e vet.

Me emocione e të pathëna u karakterizua rrëfimi i reperit shqiptar.

Videoja e mëposhtme ju sjell copëza nga jeta e tij të paditura më parë.

Artikuj të ngjashëm