Young Zerka flet për zënkën me Samantën (VIDEO)

By

Young Zerka ka folur për zënkën me Samantën.

Para pak javësh, këngëtari tha në një emision televiziv se kjo e fundit nuk e meritonte famën që ka dhe nuk vonoi shumë erdhi reagimi nga ajo.

Samanta iu kundërpërgjigj Zerkës përmes një instastory duke shkruar: “O Koçi nuk të shkojnë armët ty. Karaoket i bëje më mirë dikur në koncertet e mia”.

Pas gjithë kësaj, Zerka më në fund ka folur në një intervistë për Prive.

Se çfarë tha ai për të dhe rreth zënkës, e kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm