Ilir Latifi eksploron të bukurën dhe intimitetin në kampanjën e “Byredo Blanche”

By

“Blanche” për kohë të gjatë është pjesë e familjes Byredo dhe tani brendi po lanson një koleksion të limituar të “Blanche” për fansat e vërtetë.

Duke rikrijuar ndjenjën e zgjimit nga shtrati dhe duke imituar aromën dhe teksturën e lëkurës, “Blanche” ka të bëjë vetëm me zgjimin dhe intimitetin e seksit.

Parfumi është dizajnuar që të jetë uni-sex. Kjo do të thotë që gra dhe burra mund ta spërkasin me krenari parfumin në lëkurën e tyre.

Në kampanjën për parfumin e ri, bën pjesë edhe luftëtari i arteve marciale, Ilir Latifi. Aty na shfaqet në maskulinitet të fortë për të promovuar edicionin e limituar të “Blanche”.

Për të gjithë ju që doni të keni këtë parfum në koleksionin tuaj, mjafton të vizitoni lokalin e “Maison de Parfume” në Prishtinë për të bërë tuajën një shishe. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm