Kjo është vajza shqiptare e cila e bën xheloze Lori Hoxhën

By

Vet është njëra ndër vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar, përmendet shpesh për stilin unik të veshjes dhe udhëtimet super luksoze që bën.

Por Lori Hoxha paska xhelozi për një tjetër vajzë shqiptare!

Edhe nëse mendja s’do na e merrte, ajo e publikoi vet emrin e gocës të cilën e ka ngapak mëri.

Dikush nga ndjekësit e pyeti: “Të drejtën tani të lutem, kush është femra më e bukur shqiptare që je pak xheloze?”.

Ndërsa Lori u përgjigj vetëm duke e etiketuar në këtë mesazh, emrin e Suada Sherifit!

https://www.instagram.com/p/BpweuGPhdzj/

Artikuj të ngjashëm