ROZANA RADI BASHKON FORCAT ME KORAB JETISHIN!

By

Këngëtarja Rozana Radi ka publikuar një fotografi me kolegun e saj Korab Jetishi.

Dyshja gjenden në studio ku po punojnë këngën e re me të cilën Rozana është ndarë mjaft e kënaqur dhe e ka cilësuar si hit.

Është hera e parë që kjo dyshe bashkëpunon për të sjellur një projekt së bashku si këngëtarë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm