Tjetër ndarje: Kush nga të famshmit shqiptarë i dha fund lidhjes?

By

Dj i njohur, Sardi, ka qenë në një lidhje prej tre vjetësh me balerinën e Klan, Jora Hodo. Lidhja e dashurisë mes çiftit , u bë publike në fillim të 2018, por mesa duket romanca e tyre nuk zgjati shumë.

Burime për dritare.net konfirmojnë se çifti  janë ndarë, dhe shkak ka qenë karriera e Jorës, e cila ka fituar një kontratë pune në Amerikën Latine

Historia e tyre e dashurisë nisi në spektaklin e kërcimit “Dance With Me”, ku ata dashuruan njëri-tjetrin.

Dj Sardi ka qenë gjithmonë i rezervuar sa i takon jetës private, dhe nuk e ka pranuar lidhjen me balerinën asnjëherë në media, pavarësisht se ka postuar foto të sajat në Instagram.

Çifti tani janë ndarë, dhe si duket balerina zgjodhi karrierën përpara dashurisë./E.B-dritare.net

Artikuj të ngjashëm