Rovena Stefa na rrëfen eksperiencën e saj me ndërhyrjet estetike

By

Së fundmi, Rovena Stefa mori vëmendjen e publikut, për faktin se ajo ndau më të gjithë ndjekësit e saj, ndërhyrjet estetike – diçka që nuk ndodhë shpeshherë.

Për një pjesë kaq personale të jetës së saj, ajo vjen në Prive për të na e rrëfyer të gjithë eksperiencën.

Dhe jo vetëm kaq! Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm