Ronela nesër publikon ‘A do si kjo’!

By

Këngëtarja Ronela Hajati më në fund ka gati projektin e saj më të ri ‘A do si kjo’. Ky klip është punuar nga ProVideo dhe ka krijuar zhurmë dhe në mediet e huaja për figurantët e veshur në të zeza.

Produkti muzikor përmban shumë ritëm dhe tashmë është finalizuar gjithçka.

Adhuruesit e këngës së Ronelës mund ta dëgjojnë dhe shkikojnë klipin nesër nga ora 20.00 në YouTube.

 

http://

Neser vjen PREMIERE EKSKLUZIVE videoklipi i shumeperfolur i kengetares nga Shqiperia Ronela HajatiRonela Hajati – A do si kjo Neser ora 20:00

Posted by OnAir Music on Wednesday, December 23, 2015

Artikuj të ngjashëm