Mijëra kilometra larg, Afrona përsëri arrin të emocionojë Bleron

By

Janë bërë më se 4 muaj , që çifti i martuar, Afrona dhe Blero nuk kanë parë njëri tjetrin.

Mirëpo kjo mungesë fizike dhe distance, Afrona thekson se i ka bërë më të fortë.

Ajo hyri nëllogarinë e saj në Instagram, për t’i shprehur dashurinë Bleros edhe një herë publikisht.

“Më mungon cdo ditë e më shum……Mungesa jote është aqë e madhe ,Sa që nuk e dij se si Ta spjegojë me fjalë…Dashuria e fortë na Ka dhënë forcë të mbijetojmë Cdo sfidë në martesën dhe lidhjen tonë…

Jan bërë 4 muaj që nuk Jemi parë dhe më Mungon Cdo ditë e më shumë… Sikur Te rilindja do të të bëja të njejtën zgjidhje të martohesha me Ty dhe të ndaja jeten me Ty të dua ️”, ka shkruar ajo ndërsa nuk ka munguar reagimi edhe i këngëtarit”.

Duhet t’i ketë ardhur si befasi ky postim i Afronës, ku Blero i replikon me, “awawaw shpirti jem ❤❤❤ Më mungon shumë”. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm