Ronela Hajati zgjodhi kostumin për Halloween dhe takoi një person shumë të famshëm në Amerikë

By

Kudo në botë ka nisur të festohet Halloween-i…

Në Kosovë e Shqipëri akoma jo, mirëpo disa prej të famshmëve veç kanë nisur të zgjedhin kostumet.

E para ishte Ronela Hajati e cila aktualisht po qëndron në Amerikë atje ku edhe po e pret këtë festë.

Këngëtarja nga Shqipëria postoi dy fotografi në Instagram ku shihet me një parukë të bardhë e një fustan me me shumë shkëlqim.

Mirëpo, ajo që ra në sy ishte, personi krah saj e që është e famshmja Anastasia – pronarja e brendit të Anastasia Beverly Hills.

‘Faleminderit shumë për mikpritjen tuaj’, shkroi Ronela duke e etiketuar edhe Anastasian.

Artistja shqiptare kishte të veshur fustanin nga dyqani i Rozana Radit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm