Flori e Geti janë gati: Dueti publikohet më shpejt nga ç’prisnit! (VIDEO)

By

Ishte paralajmëruar tash e një kohë dhe më në fund po publikohet!

Fjala është për duetin mes Flori Mumajesit dhe Getoar Selimin.

Dyshja pas vitesh nga hitet e dikurshme të pavdekshme janë bashkuar për këngën e cila titullohet ‘Dashni me raki’.

Kënga do të publikohet nesër me videoklip në ora 18:00 teksa është produkt i bashkimit të forcave mes Threedots e Babastars, një lëvizje që dha frytet e para në projektin ‘Servile’ të Onat, Cozman e Brunos. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm