Tuna e paska marrë mbiemrin e Patrisit dhe ne s’dinim gjë! Ja ku e tha

By

Deri më tani i dinim vetëm partnerë dhe një çift që ende nuk janë martuar.

Por Tuna Sejsiu dhe bateristi i Filarmonisë së Kosovës, Patris Berisha qenkan martuar edhe ligjërisht.

Këngëtarja e ftuar këtë javë në emisionin Xing me Ermal Mamaqin, i është referuar vetes disa herë si Tuna Sejdi Berisha.

Kjo na la të kuptojmë se ajo tashmë e mbanë mbiemrin e partnerit të saj…a

Artikuj të ngjashëm