Ronela Hajati dridhi skenën e Eurovision, shkëlqeu edhe nga veshja

By

Ronela Hajati ka hapur sonte gjysmëfinalen e Eurovisionit.

Artistja shqiptare u paraqit me këngën ‘Sekret’ me një performancë bombastike.

Ajo dridhi skenën dhe sigurisht shkëlqeu edhe nga veshja.

Ronela zgjodhi veshje ngjyrë rozë të shoqëruar me gurë dhe çizme pa taka.

Votoni sonte!

Artikuj të ngjashëm