Emina i rikthehet për pak ditë Malësisë

By

Ajo sot është një grua e suksesshme që jeton me personin e zemrës dhe vajzën në lagjet më elitare të Los Angeles mirëpo kjo në asnjë mënyrë nuk ka nënkuptuar që të harrojë vendlindjen.

Emina Çunmulaj në rastin e parë i rikthehet vendit të origjinës duke e ruajtur thjeshtësinë në maksimum.

E tashmë me verën e cila ka mbërritur, modelja ka gjetur kohë për t’u rikthyer në trojet shqiptare.

Ajo shumë shpejt do të mbërrij në Mal të Zi sic edhe ka bërë të ditur në një lidhje të saj direkte në Instagram.

‘Më gjeni shpesh në burektoren Pallma afër Tuzit’ – ka deklaruar mes tjerash Emina duke dëshmuar në këtë formë dashurinë për recetat tradicionale. Nuk thuhet kot, guri i rëndë peshon në vendin e vetë. /Prive.al/

Here we go ? Montenrgo are you ready ☀️☀️I can't wait ?

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Artikuj të ngjashëm