Ronela Hajati dhe Olsi Bylyku vijnë në bashkëpunim

By

Vera po na sjell shumë bashkëpunime dhe ky i fundit është mes Ronela Hajatit dhe Olsi Bylykut.

Dyshja artistike bashkëpunuan për këngën “Si ke mujt” e cila është shoqëruar edhe me videoklip.

Të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm