Kush e refuzoi Gold Ag-në për bashkëpunim? (VIDEO)

By

25 pyetjeve të Prives, këtë të shtunë iu përgjigj Gold Ag.

Këngëtari tregoi shumë gjëra përmes kësaj rubrike.

Kush është krenaria e tij më e madhe, kush e refuzoi për bashkëpunim, cilin duet të tij e cilëson më së miri, a ka blerë klikime, a u urren dhe shumë e shumë të tjera.

Të gjitha përgjigjet e këtyre pyetjeve dhe të tjerave i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm